cda.pl APK Download free for Android

cda.pl APK Download free for Android

November 22, 2021

Entertainment
APK Information
Genres
Version
1.2.121 build 16699
Developer
Requires
Android 4.4 and up
Android Android 4.4 and up Entertainment
Updated
October 30, 2021
Get it on
Get cda.pl Apk for Free on Google Play
Read
109 views
androidalexa 4.5 ( 436 ratings )
Price: $0

Description cda.pl APK Download free for Android

Pobierz oficjalną aplikację CDA.pl i zyskaj wygodny dostęp do serwisu z Twojego telefonu lub tabletu. See more filmy bezpośrednio na ekran telewizora dzięki wsparciu Chromecast. W applicacji możesz przeglądać najpopularniejsze filmy dodane przez społeczność oraz uzyskać dostęp do filmów i premium seriali.

CDA Premium to ponad 7790 filmów i seriali dostarczonych przez oficjalnych i zweryfikowanych dystrybutorów filmowych. Oglądasz legalnie i w najlepszej jakości prosto ze swojego smartfona. Filmy dostępne są z polskim lectorem lub napisami, a bajki z dubbingiem. Korzystając z CDA Premium wspierasz legalnych dystrybutorów i Producentów. Ingredients dostarcza m.in. Horizontal Line, Kino wiat, Best Film, Independent Digital, Vision Film, Media4Fun, Vitra Film czy Studio Miniature Filmowych.


Wyjeżdżasz and wakacje? Pobierz swoje ulubione filmy, seriale lub bajki z CDA Premium i oglądaj offline - bez internetu.


Umowa License
Pobierając aplikację potwierdzasz, and przeczytałeś i akceptujesz Regulamin wiadczenia usług oraz Politykę prywatności. Ich treść znajdziesz tutaj:
https://www.cda.pl/regulamine
https://www.cda.pl/prywatnosc

More from developers CDA S.A.

Recommended for you

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *