Legimi Apk for Android

Legimi Apk for Android

November 20, 2021

Books & Reference
APK Information
Version
3.7.1
Developer
Requires
Android 5.0 and up
Android Android 5.0 and up Books & Reference
Updated
November 15, 2021
Get it on
Get Legimi Apk for Free on Google Play
Read
105 views
androidalexa 3.8 ( 630 ratings )
Price: $0

Description Legimi Apk for Android

Pobierz bezpłatną aplikację Legimi i zyskaj nieograniczony dostęp do ponad 75 000 książek w abonamencie (ebooków, audiobooków i synchrobooków®). See all this znajdziesz tytuły najsłynniejszych wiatowych autorów, takich jak Stephen King, Harlan Coben, Margaret Atwood, Elena Ferrante, Jo Nesbø, Leigh Bardugo, Kristin Hannah, take bestsellerowych wrcśrów. Szczepan Twardoch, Katarzyna Grochola, Remigiusz Mróz, Katarzyna Puzyńska i Wojciech Chmielarz).

Wypróbuj przez 7 dni za darmo dostęp do tysięcy tytułów najlepszych polskich wydawców! Jeśli Ci się spodoba, czytaj do woli nowości, bestselling book i… cokolwiek wybierzesz już od 6.99 zł miesięcznie nawet na 4 urządzeniach (smartfonie, tablecie, computerze i e-czytniku). Zamawiając subskrypcję ebooki + audiobooki bez limitu, masz do dyspozycji książki zarówno w wersji textstowej, jak i dźwiękowej. Dzięki synchrobookom® w dowolnej chwili możesz przełączać formaty, by nigdy nie odrywać się od lektury. Legimi to wyjątkowa, mobilna biblioteka, dostępna na wyciągnięcie ręki.

Na półkach Legimi czekają kryminały, fantastyka, literature factu, powieści obyczajowe, romance, książki dla dzieci i młodzieży, a także poradniki, książki do nauki języków literature obychla.

Sięgnij po ebooki, audiobooki i synchrobooki® w wygodnej aplikacji Legimi, dzięki której app:
* Sprawdzasz, ile naprawd czytasz i słuchasz dzięki zaawansowanym statystykom
* Synchronizujesz bibliotekę książek na smartfonie, tablecie, computerze i e-czytniku (zapamięta ostatnio czytan lub słuchan stronę application)
* Wygodnie zarządzasz biblioteką tworząc and edytując kolekcje
* Wybierasz krój i rozmiar czcionki
* Czytasz w trybie dziennym (do wyboru tło białe i sepia) lub nocnym (przy słabym wietle)
* Błyskawicznie zmieniasz orientację z pionowej and poziomą
* Masz stały dostęp do tysięcy ebooków i audiobooków z księgarni Legimi, również offline
Dobierz pakiet w zależności od tego, jak dużo czytasz lub słuchasz i zamów dostęp bezpośrednio w aplikacji lub na stronie księgarni Legimi (www.legimi.pl). Miłej Literature!

Specjalną propozycję dostępu do ebooków przygotowaliśmy dla abonentów sieci komórkowych Play, T-Mobile, Plus i Orange:

Urucom usługę Czytelnia w Play by Legimi” i opłać ją wraz z rachunkiem za telefon. Pierwszy miesiąc free! Później 19.99 zł co miesiąc. See www.legimi.pl/play. Masz możliwość czytania bez limitu na 4 urządzeniach w ramach jednego konta – również na e-czytniku.

Aby uruchomić usługę w T-Mobile pobierz aplikację lub wejdź na stronę www.legimi.pl/t-mobile i dowiedz się więcej. Możesz czytać z Legimi bez limitu już od 19.99 zł miesięcznie, a wcześniej przetestować usługę przez miesiąc za darmo.

We celu aktywacji abonantu w Plus wejdź na stronę www.legimi.pl/plus. Możesz testować usługę przez 30 dni za darmo, a następnie czytać bez limitu od 19.99 zł miesięcznie.

Aktywacja abonantu w Orange możliwa jest na stronie www.legimi.pl/orange. Możesz testować usługę przez 30 dni za darmo, a następnie czytać bez limitu od 19.99 zł miesięcznie.

Read more korzystania z abonantu wolisz kupować ebooki i audiobooki w sposób tradycyjny, masz do dyspozycji tysiące tytułów w formatach ePub, Mobi, PDF i mp3. Dzięki punktom zebranym w Klubie Mola Książkowego możesz je zamawiać nawet 50% taniej.

Do it Skorzystania z applicacji zapraszamy również osoby posiadające dostęp biblioteczny (współpracujemy z coraz większą liczbą placówek w całym kraju) lub firmowy

Recommended for you

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *